Dawcom W Darze

DawcomWDarze

Dawcom W Darze to Piękna inicjatywa, której właśnie staliśmy się częścią. Jest to dla Nas niesamowitym wyróżnieniem za co dziękujemy i jednocześnie cieszymy się z faktu, że możemy przyczynić do promocji krwiodawstwa.

Dawcom W Darze a&K Kubica

„Firmy biorące udział w Akcji Dawcom w Darze udzielają zniżek wszystkim Honorowym Dawcom Krwi. Rabaty przyznawane są na podstawie legitymacji HDK.

Zgodnie z pierwotną koncepcją, Akcja Dawcom w Darze promować miała równocześnie honorowe krwiodawstwo oraz aktywny tryb życia, dlatego wśród uczestników Akcji przeważają schroniska górskie i inne obiekty noclegowe oraz sklepy turystyczne. Z czasem, do Akcji zaczęły zgłaszać się firmy o odmiennych profilach, często prowadzone przez samych krwiodawców.

Akcja trwa od roku 2007. Jest to autorska, prywatna i niekomercyjna inicjatywa Kuby Terakowskiego, którą zajmuje się sam, w czasie wolnym.

Każdy może wesprzeć Akcję dołączając swoją firmę lub zachęcając do udziału następnych przedsiębiorców.” (Źródło)

Więcej informacji na ten temat można znaleźć:

– na stronie Akcji: www.dawcomwdarze.pl
– na naszym fan page’u: www.facebook.com/Dawcom.w.Darze
– na mapie: www.google.com/maps/d/viewer?mid=1KD6vwtKpl6rAafdXZSKAkOiM46Q

„Zgodnie z pierwotną koncepcją, Akcja Dawcom w Darze promować miała równocześnie honorowe krwiodawstwo oraz aktywny tryb życia, dlatego wśród uczestników przeważają schroniska górskie i inne obiekty noclegowe oraz sklepy turystyczne. Z czasem, do Akcji zaczęły zgłaszać się firmy o odmiennych profilach, często prowadzone przez samych krwiodawców i stąd ich pozorna przypadkowość.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *