Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Projekt czyste powietrze

Instalacja fotowoltaiczna z dofinansowaniem

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Przestań płacić rachunki za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę!

Niezależne bezkosztowe centralne ogrzewanie

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Prywatna elektrownia na dachu Twojego domu!

Bądź niezależny, niech podwyżki Cię nie dotyczą

SPRAWDź OPŁACALNOŚĆ INSTALACJI FOToWOLTAICZNEJ DLA TWOJEGO DOMU

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Policzymy dla Ciebie okres zwrotu inwestycji i zysk po odliczeniu kosztów inwestycji.

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA 

Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie: DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA Instalacje Fotowoltaiczne i Magazyny Energii?
Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka
A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii

Instalacja fotowoltaiczna to czysta energia, bez szkodliwych emisji CO2, które przyczyniają się do globalnego ocieplenia i szkodzą środowisku.

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii

Instalacja fotowoltaiczna to darmowa energia elektryczna. Przy dobrze dobranej instalacji przestajesz płacić za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę.

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii

Dym z komina zawiera pył i inne zanieczyszczenia, w tym substancje rakotwórcze! Mają one negatywny wpływ na nasz organizm i powodują wiele  chorób.

o nas
Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

JESTEŚMY PARTNEREM KRAJOWEGO CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO

Twój lokalny partner w trosce o czyste powietrze dzięki fotowoltaice.

Fotowoltaika i Magazyny Energii, Województwo Małopolskie

Głównym celem naszej działalności jest zwiększanie w społeczeństwie świadomości o korzyściach wynikających z pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł takich jak Fotowoltaika najczęściej łączona z Magazynami Energii.

Dzięki naszym działaniom, znacząco przyczyniliśmy się do poprawy jakości powietrza w naszym regionie i kraju.

Naszym głównym regionem działania są okolice miast takich jak Żywiec, Myślenice, Sucha Beskidzka, Nowy Targ czy Wieliczka ale również Województwo Małopolskie

Trzonem naszych działań są spotkania, na których przybliżamy możliwości wykorzystania różnych systemów wsparcia, w tym dotacje i dofinansowania do np. instalacji fotowoltaicznych, tak aby ekologia szła w parze z ekonomią.

Fotowoltaika i Magazyny Energii, Województwo Małopolskie

12 lat
doświadczenia instalacyjnego​
4382 kWp
mocy zainstalowanej fotowoltaiki
NIEMAL 40
wyróżnień i nagród

nasza OFERTA

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka
A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
WNIOSKI O DOFINANSOWANIE

Przygotowujemy wnioski o dotację ze wszystkich dostępnych w Polsce programów

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Podzespoły tylko sprawdzonych i renomowanych firm o wiarygodnej gwarancji

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
SYSTEMY C.O.

Największy na rynku wybór pomp ciepła, kotłów elektrodowych i innych systemów elektrycznego ogrzewania

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
PROJEKTY

Przygotowujemy dokumentacje techniczne wymagane do modernizacji istniejących instalacji

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
HURTOWNIA INSTALACYJNA

Dostęp tylko dla zarejestrowanych firm poprzez dedykowaną platformę B2B

A&K KUBICA Małopolskie Fotowoltaika i Magazyny Energii
SZKOLENIA

Szkolenia dla instalatorów przygotowujące do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego

Naszym klientom zainstalowaliśmy już ponad 5000 kWp fotowoltaiki!
– Fotowoltaika i Magazyny Energii Małopolskie

NASZE REALIZACJE

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka
A&K KUBICA
Twój lokalny partner w trosce o czyste powietrze dzięki Instalacji Fotowoltaicznej i Magazynom Energii.
STRONA GŁÓWNA

Działania podejmowane przez Naszą firmę - Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie

A&K Kubica jako firma swoje początki ma w Bielsku Białej jednak już 2019 roku czyniliśmy kroki, aby przenieść siedzibę główną firmy na teren Powiatu Myślenickiego. Ma to związek również z faktem, że właściciel firmy pochodzą z tych okolic.

Na terenie Województwa Małopolskie oraz sąsiadujących Województwach wykonaliśmy nie tylko kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Zrealizowaliśmy również inwestycje wielu inwestorów w oparciu o wykorzystanie technologii takich jak kocioł elektrodowykocioł jonowy ale również pompa ciepła oraz promienniki podczerwieni.

Niestraszne nam również projekty samorządowe czy programy takie jak choćby Słoneczna Żywiecczyzna czy Natura 2000. W ostatnim czasie wiele inwestycji realizowanych jest w ramach stowarzyszenia turystyczna podkowa. To fanatyczna inicjatywa wspierająca finansowo osoby z terenów gmin objętych programem. 

Zachęcamy zarówno mieszkańców Województwa Małopolskiego jak i powiatów wchodzących w skład Województwa Małopolskiego szczególnie: Suski, Myślenicki, Wielicki, Limanowski i Nowotarski do kontaktu.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, pełną analizę techniczną zabudowań pod kątem możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej oraz profesjonalny montaż

Skrót na temat Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie

Obecnie nie poprzestajemy na zrealizowanych dokonaniach. Idziemy również z duchem czasu i realizujemy coraz to bardziej wymagające projekty. Również angażujemy się w działania lokalne takie jak koncerty charytatywne czy wsparcie poszczególnych jednostek OSP. Dlatego też w tym roku zostaliśmy jednym ze sponsorów Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechówce. Dodatkowo jesteśmy w trakcie przygotowywania kilkudziesięciu kolejnych kosztorysów na prace związane bezpośrednio z fotowoltaiką na terenie Województwa Małopolskiego.

Perspektywa rozwoju - Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie

W najbliższym czasie zamierzamy prócz realizacji instalacji fotowoltaicznych skupić się w znacznym stopniu na weryfikacji już istniejący instalacji. Dlatego właśnie, jak wiedzą wszyscy Nasi inwestorzy, w oparciu o wskazania Krajowego Centrum Doradztwa Energetycznego, dwa razy do roku realizowany jest przegląd instalacji fotowoltaicznych. Takie Przeglądy instalacji fotowoltaicznych nie są warunkiem gwarancyjnym. Jednak w trosce o bezpieczeństwo Naszych inwestorów zdecydowaliśmy się wprowadzić systematyczne przeglądy instalacji. Dodatkowo jest to z pewnością element mocno wyróżniający Nas na rynku bo jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy bezpłatne przegląd w systemie dwa razy w do roku.

Oferta Pracy - Doradca Techniczny - Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie

W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz perspektywami rozwoju branży na najbliższe kilkanaście lat, stale poszukujemy osób, które będą budować z nami lepsze jutro. W związku z tym poszukujemy obecnie osób na stanowisko doradcy technicznego. 

Do zadań doradcy technicznego należy: Praca w terenie, realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie inwestorów oraz budowanie relacji z klientami.

Z kolei w kwestii oczekiwań. Przede wszystkim osobie aspirującej na to stanowisko nie brakowało pozytywnego nastawienia, systematyczności oraz wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. W związku ze strategią firmy zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dlaczego warto rozważyć instalację fotowoltaiczną w obrębie swojej nieruchomości:

Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie:
DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE I MAGAZYNY ENERGII? Fotowoltaika staje się powoli nieodzownym elementem krajobrazu jaki widzimy przejeżdżając zarówno przez aglomeracje miejski jak i obszary wiejskie. Dlaczego tak się dzieje? 

Po pierwsze , dotacje do instalacji fotowoltaicznych są jednym z koronnych argumentów za decyzją o instalacji fotowoltaicznej. 

Po drugie, oszczędności poprawnie dobra instalacja fotowoltaiczna może nam się zwrócić już po 4-5 latach. Są jednak osoby, które twierdzą, że instalacja fotowoltaiczna nigdy się nie zwróci. te właśnie osoby odsyłamy do Naszego bloga, z pewnością znajdą tam wyjaśnienie tego zagadnienia. 

Po trzecie i co najważniejsze, ekologia mówi się, że ludzie nie zwracają uwagi na ekologię w Naszym kraju, jednak gdy przychodzi okres grzewczy, każdy narzeka na utrzymujący się smog i w głębi chciałby zrobić coś co sprawi, ze nikt nie będzie go oskarżał o nie ekologiczny styl życia. 

Podsumowując, fotowoltaika choć ma wielu zwolenników zawsze znajdą się osoby posiadające odmienne zdanie, nie możemy być obojętni na takie osoby i z pewnością trzeba jeszcze wiele czasu, aby fotowoltaika zagościła na każdym domu w Polsce. Innymi słowy rząd musi poczynić dużo starań, aby utrzymać zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii i stale wymyślać coraz to nowsze rozwiązania mające na celu zwiększenie udziału zielonej energii w miksie energetycznym. 

Rozwój branży odnawialnych źródeł energii szczególnie Fotowoltaika i Magazyny Energii

Dodatkowo argumentem z pewnością mogą być naciski ze strony Unii Europejskiej, które coraz szerzej jak widać przekładają się na politykę wewnętrzną Naszego kraju. 

Podobnie sytuacja ma się w innych częściach Europy, Unia Europejska postawiła sobie za cel dążenie do pozyskiwania jak największego udziału energii ze źródeł odnawialnych takich jak właśnie fotowoltaika.

Alternatywnie można wziąć pod uwagę energię pozyskaną z siły wiatru jednak powszechnie wiadomo o niedoskonałościach tego rozwiązania. Dodatkowo należy pamiętać i ilości różnych formalności jakie trzeba spełnić, by cieszyć takim rozwiązaniem. 

Nasi Partnerzy

Fotowoltaika i Magazyny Energii Województwo Małopolskie: Pracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami.

Fotowoltaika i Magazyny Energii Śląskie

NASZ BLOG

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka
KONTAKT
FORMULARZ KONTAKTOWY

    Zastanawiasz się czy Instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie? Fotowoltaika żYWIEC Myślenice Sucha Beskidzka