A&K KUBICA
Twój lokalny partner w trosce o czyste powietrze dzięki Instalacji Fotowoltaicznej i Magazynom Energii.
STRONA GŁÓWNA

Działania podejmowane przez Naszą firmę na terenie Gminy Fotowoltaika Fotowoltaika Radziechowy-Wieprz i okolic​

Fotowoltaika Gmina Radziechowy-Wieprz – Co prawda A&K Kubica jako firma swoje początki ma w Bielsku Białej jednak już 2019 roku czyniliśmy kroki, aby przenieść siedzibę główną firmy na teren Powiatu Myślenickiego. Ma to związek również z faktem, że właściciel firmy pochodzą z tych okolic.

Na terenie gminy Radziechowy-Wieprz oraz sąsiadujących gmin wykonaliśmy nie tylko kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych. Zrealizowaliśmy również inwestycje wielu inwestorów w oparciu o wykorzystanie technologii takich jak kocioł elektrodowykocioł jonowy, pompa ciepła oraz promienniki podczerwieni.

Niestraszne nam również projekty samorządowe czy programy takie jak choćby Słoneczna Żywiecczyzna czy Natura 2000. W ostatnim czasie wiele inwestycji realizowanych jest w ramach stowarzyszenia turystyczna podkowa. To fanatyczna inicjatywa wspierająca finansowo osoby z terenów gmin objętych programem. 

Zachęcamy zarówno mieszkańców miejscowości Radziechowy-Wieprz jak i sołectw będących w gminie Radziechowy-Wieprz tj. RadziechowyWieprzPrzybędzaJuszczynaBrzuśnik i Bystra do kontaktu.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, pełną analizę techniczną zabudowań pod kątem możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej oraz profesjonalny montaż

Skrót na temat Fotowoltaika Gmina Radziechowy-Wieprz oraz miejscowości ościenne.

Obecnie nie poprzestajemy na zrealizowanych dokonaniach. Idziemy również z duchem czasu i realizujemy coraz to bardziej wymagające projekty. Również angażujemy się w działania lokalne takie jak koncerty charytatywne czy wsparcie poszczególnych jednostek OSP. Dlatego też w tym roku zostaliśmy jednym ze sponsorów Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechówce. Dodatkowo jesteśmy w trakcie przygotowywania kilkunastu kolejnych kosztorysów na prace związane bezpośrednio z fotowoltaiką na terenie gminy Radziechowy-Wieprz.

Perspektywa rozwoju

W najbliższym czasie zamierzamy prócz realizacji instalacji fotowoltaicznych skupić się w znacznym stopniu na weryfikacji już istniejący instalacji. Dlatego właśnie, jak wiedzą wszyscy Nasi inwestorzy, w oparciu o wskazania Krajowego Centrum Doradztwa Energetycznego, dwa razy do roku realizowany jest przegląd instalacji fotowoltaicznych. Takie Przeglądy instalacji fotowoltaicznych nie są warunkiem gwarancyjnym. Jednak w trosce o bezpieczeństwo Naszych inwestorów zdecydowaliśmy się wprowadzić systematyczne przeglądy instalacji. Dodatkowo jest to z pewnością element mocno wyróżniający Nas na rynku bo jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy bezpłatne przegląd w systemie dwa razy w do roku.

Oferta Pracy - Doradca Techniczny - Fotowoltaika Gmina Radziechowy-Wieprz

W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz perspektywami rozwoju branży na najbliższe kilkanaście lat, stale poszukujemy osób, które będą budować z nami lepsze jutro. W związku z tym poszukujemy obecnie osób na stanowisko doradcy technicznego. 

Do zadań doradcy technicznego należy: Praca w terenie, realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie inwestorów oraz budowanie relacji z klientami.

Z kolei w kwestii oczekiwań. Przede wszystkim osobie aspirującej na to stanowisko nie brakowało pozytywnego nastawienia, systematyczności oraz wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. W związku ze strategią firmy zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dlaczego warto rozważyć instalację fotowoltaiczną w obrębie swojej nieruchomości:

Fotowoltaika staje się powoli nieodzownym elementem krajobrazu jaki widzimy przejeżdżając zarówno przez aglomeracje miejski jak i obszary wiejskie. Dlaczego tak się dzieje? 

Po pierwsze , dotacje do instalacji fotowoltaicznych są jednym z koronnych argumentów za decyzją o instalacji fotowoltaicznej. 

Po drugie, oszczędności poprawnie dobra instalacja fotowoltaiczna może nam się zwrócić już po 4-5 latach. Są jednak osoby, które twierdzą, że instalacja fotowoltaiczna nigdy się nie zwróci. te właśnie osoby odsyłamy do Naszego bloga, z pewnością znajdą tam wyjaśnienie tego zagadnienia. 

Po trzecie i co najważniejsze, ekologia mówi się, że ludzie nie zwracają uwagi na ekologię w Naszym kraju, jednak gdy przychodzi okres grzewczy, każdy narzeka na utrzymujący się smog i w głębi chciałby zrobić coś co sprawi, ze nikt nie będzie go oskarżał o nie ekologiczny styl życia. 

Podsumowując, fotowoltaika choć ma wielu zwolenników zawsze znajdą się osoby posiadające odmienne zdanie, nie możemy być obojętni na takie osoby i z pewnością trzeba jeszcze wiele czasu, aby fotowoltaika zagościła na każdym domu w Polsce. Innymi słowy rząd musi poczynić dużo starań, aby utrzymać zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii i stale wymyślać coraz to nowsze rozwiązania mające na celu zwiększenie udziału zielonej energii w miksie energetycznym. 

Dodatkowo argumentem z pewnością mogą być naciski ze strony Unii Europejskiej, które coraz szerzej jak widać przekładają się na politykę wewnętrzną Naszego kraju. 

Podobnie sytuacja ma się w innych częściach Europy, Unia Europejska postawiła sobie za cel dążenie do pozyskiwania jak największego udziału energii ze źródeł odnawialnych takich jak właśnie fotowoltaika.

Rozwój branży odnawialnych źródeł energii

Dodatkowo argumentem z pewnością mogą być naciski ze strony Unii Europejskiej, które coraz szerzej jak widać przekładają się na politykę wewnętrzną Naszego kraju. 

Podobnie sytuacja ma się w innych częściach Europy, Unia Europejska postawiła sobie za cel dążenie do pozyskiwania jak największego udziału energii ze źródeł odnawialnych takich jak właśnie fotowoltaika.

Alternatywnie można wziąć pod uwagę energię pozyskaną z siły wiatru jednak powszechnie wiadomo o niedoskonałościach tego rozwiązania. Dodatkowo należy pamiętać i ilości różnych formalności jakie trzeba spełnić, by cieszyć takim rozwiązaniem. 

SPRAWDź OPŁACALNOŚĆ INSTALACJI FOToWOLTAICZNEJ DLA TWOJEGO DOMU

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Policzymy dla Ciebie okres zwrotu inwestycji i zysk po odliczeniu kosztów inwestycji.

Poniżej Mapa Wybranych Instalacji Fotowoltaicznych

Nasi Partnerzy

Pracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami.

NASZ BLOG

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka