A&K KUBICA
Twój lokalny partner w trosce o czyste powietrze dzięki Instalacji Fotowoltaicznej i Magazynom Energii.
STRONA GŁÓWNA

Działania podejmowane przez Naszą firmę na terenie Gminy Fotowoltaika Świnna i okolic​

Fotowoltaika Gmina Świnna – Co prawda A&K Kubica jako firma swoje początki ma w Bielsku Białej jednak już 2019 roku czyniliśmy kroki, aby przenieść siedzibę główną firmy na teren Powiatu Myślenickiego. Ma to związek również z faktem, że właściciel firmy pochodzą z tych okolic.

Na terenie gminy Świnna oraz sąsiadujących gmin wykonaliśmy nie tylko kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych. Zrealizowaliśmy również inwestycje wielu inwestorów w oparciu o wykorzystanie technologii takich jak kocioł elektrodowykocioł jonowy, pompa ciepła oraz promienniki podczerwieni.

Niestraszne nam również projekty samorządowe czy programy takie jak choćby Słoneczna Żywiecczyzna czy Natura 2000. W ostatnim czasie wiele inwestycji realizowanych jest w ramach stowarzyszenia turystyczna podkowa. To fanatyczna inicjatywa wspierająca finansowo osoby z terenów gmin objętych programem. 

Zachęcamy zarówno mieszkańców miejscowości Świnna jak i sołectw będących w gminie Świnna tj. Świnna, Trzebinia, Pewel Mała, Pewel Ślemieńska, Przyłęków, Rychwałdek do kontaktu.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, pełną analizę techniczną zabudowań pod kątem możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej oraz profesjonalny montaż

Skrót na temat Fotowoltaika Gmina Świnna oraz miejscowości ościenne.

Obecnie nie poprzestajemy na zrealizowanych dokonaniach. Idziemy również z duchem czasu i realizujemy coraz to bardziej wymagające projekty. Również angażujemy się w działania lokalne takie jak koncerty charytatywne czy wsparcie poszczególnych jednostek OSP. Dlatego też w tym roku zostaliśmy jednym ze sponsorów Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechówce. Dodatkowo jesteśmy w trakcie przygotowywania kilkunastu kolejnych kosztorysów na prace związane bezpośrednio z fotowoltaiką na terenie gminy Świnna.

Perspektywa rozwoju

W najbliższym czasie zamierzamy prócz realizacji instalacji fotowoltaicznych skupić się w znacznym stopniu na weryfikacji już istniejący instalacji. Dlatego właśnie, jak wiedzą wszyscy Nasi inwestorzy, w oparciu o wskazania Krajowego Centrum Doradztwa Energetycznego, dwa razy do roku realizowany jest przegląd instalacji fotowoltaicznych. Takie Przeglądy instalacji fotowoltaicznych nie są warunkiem gwarancyjnym. Jednak w trosce o bezpieczeństwo Naszych inwestorów zdecydowaliśmy się wprowadzić systematyczne przeglądy instalacji. Dodatkowo jest to z pewnością element mocno wyróżniający Nas na rynku bo jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy bezpłatne przegląd w systemie dwa razy w do roku.

Oferta Pracy - Doradca Techniczny - Fotowoltaika Gmina Świnna

W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz perspektywami rozwoju branży na najbliższe kilkanaście lat, stale poszukujemy osób, które będą budować z nami lepsze jutro. W związku z tym poszukujemy obecnie osób na stanowisko doradcy technicznego. 

Do zadań doradcy technicznego należy: Praca w terenie, realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie inwestorów oraz budowanie relacji z klientami.

Z kolei w kwestii oczekiwań. Przede wszystkim osobie aspirującej na to stanowisko nie brakowało pozytywnego nastawienia, systematyczności oraz wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. W związku ze strategią firmy zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dlaczego warto rozważyć instalację fotowoltaiczną w obrębie swojej nieruchomości:

Fotowoltaika staje się powoli nieodzownym elementem krajobrazu jaki widzimy przejeżdżając zarówno przez aglomeracje miejski jak i obszary wiejskie. Dlaczego tak się dzieje? 

Po pierwsze , dotacje do instalacji fotowoltaicznych są jednym z koronnych argumentów za decyzją o instalacji fotowoltaicznej. 

Po drugie, oszczędności poprawnie dobra instalacja fotowoltaiczna może nam się zwrócić już po 4-5 latach. Są jednak osoby, które twierdzą, że instalacja fotowoltaiczna nigdy się nie zwróci. te właśnie osoby odsyłamy do Naszego bloga, z pewnością znajdą tam wyjaśnienie tego zagadnienia. 

Po trzecie i co najważniejsze, ekologia mówi się, że ludzie nie zwracają uwagi na ekologię w Naszym kraju, jednak gdy przychodzi okres grzewczy, każdy narzeka na utrzymujący się smog i w głębi chciałby zrobić coś co sprawi, ze nikt nie będzie go oskarżał o nie ekologiczny styl życia. 

Podsumowując, fotowoltaika choć ma wielu zwolenników zawsze znajdą się osoby posiadające odmienne zdanie, nie możemy być obojętni na takie osoby i z pewnością trzeba jeszcze wiele czasu, aby fotowoltaika zagościła na każdym domu w Polsce. Innymi słowy rząd musi poczynić dużo starań, aby utrzymać zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii i stale wymyślać coraz to nowsze rozwiązania mające na celu zwiększenie udziału zielonej energii w miksie energetycznym. 

Dodatkowo argumentem z pewnością mogą być naciski ze strony Unii Europejskiej, które coraz szerzej jak widać przekładają się na politykę wewnętrzną Naszego kraju. 

Podobnie sytuacja ma się w innych częściach Europy, Unia Europejska postawiła sobie za cel dążenie do pozyskiwania jak największego udziału energii ze źródeł odnawialnych takich jak właśnie fotowoltaika.

Rozwój branży odnawialnych źródeł energii

Dodatkowo argumentem z pewnością mogą być naciski ze strony Unii Europejskiej, które coraz szerzej jak widać przekładają się na politykę wewnętrzną Naszego kraju. 

Podobnie sytuacja ma się w innych częściach Europy, Unia Europejska postawiła sobie za cel dążenie do pozyskiwania jak największego udziału energii ze źródeł odnawialnych takich jak właśnie fotowoltaika.

Alternatywnie można wziąć pod uwagę energię pozyskaną z siły wiatru jednak powszechnie wiadomo o niedoskonałościach tego rozwiązania. Dodatkowo należy pamiętać i ilości różnych formalności jakie trzeba spełnić, by cieszyć takim rozwiązaniem. 

SPRAWDź OPŁACALNOŚĆ INSTALACJI FOToWOLTAICZNEJ DLA TWOJEGO DOMU

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka

Policzymy dla Ciebie okres zwrotu inwestycji i zysk po odliczeniu kosztów inwestycji.

Poniżej Mapa Wybranych Instalacji Fotowoltaicznych

Nasi Partnerzy

Pracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami.

NASZ BLOG

Fotowoltaika Myślenice Sucha Beskidzka